Εργαστήριο επαγγελματικής ανάπτυξης: “Διαμορφώνω την Επαγγελματική μου Ταυτότητα και προετοιμάζομαι για τη διαδικασία μίας συνέντευξης επιλογής‘’

Η Κοινωνική Μέριμνα του Πανεπιστημίου Πατρών στο πλαίσιο της υλοποίησης του Έργου «Υποστήριξη Παρεμβάσεων Κοινωνικής Μέριμνας Φοιτητών Πανεπιστημίου Πατρών” διοργανώνει δωρεάν βιωματικό εργαστήριο (workshop) ανάπτυξης δεξιοτήτων αυτοπαρουσίασης και δικτύωσης με την αγορά εργασίας με τίτλο “Διαμορφώνω την Επαγγελματική μου Ταυτότητα και προετοιμάζομαι για την διαδικασία μιας συνέντευξης επιλογής” και απευθύνεται σε φοιτητές Ευπαθών/ Ευαίσθητων Κοινωνικών Ομάδων.

Το εργαστήριο θα είναι διάρκειας 240′ (4 ώρες) και θα πραγματοποιηθεί στις 28/09/2022 και 30/09/2022 (2 ώρες ανά ημέρα).

Ημέρες και Ώρες Διεξαγωγής

Τετάρτη 28 Σεπτεμβρίου 2022, 16.00-18.00
Παρασκευή 30 Σεπτεμβρίου 2022, 16.00-18.00

Για περισσότερες πληροφορίες και αιτήσεις εκδήλωσης ενδιαφέροντος συμμετοχής, επισκεφθείτε τον παρακάτω σύνδεσμο:

Κατηγορίες: Ανακοινώσεις